Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg Hakkında Merak Edilenler

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8

Yerli Otomobil Hakkında Merak Edilenler​

Yerli otomobilin logosu, dikkat edilen detaylar arasında yer alırken; yerli otomobil TOGG açılımı nedir sorusu ise pek çok kişi tarafından merak konusu olmaktadır. Yerli otomobil, elektrik enerjisine dayalı olarak üretilmiş ve son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Yerli otomobilin tanıtımda ise her detay verilmeyip, genel bir anlatım ile otomobilin teknik özellikleri ve dış görünüşü hakkında ön bilgi verilmiştir. TOGG, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu demektir. Yerli otomobili üreten kişiler içerisinde; markanın CEO’su, yöneyim kuru üyeleri, yönetim kurulu başkanı ve çeşitli ortaklar bulunmaktadır. Yerli otomobil, üretim aşamasında bu kişiler ile birlikte tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Yerli otomobilin logosu ise; Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk üretilen arabası olan Devrim Arabaları ile benzerlik göstermektedir. T harfinin logonun ortasına yerleştirilmesi ve çevresini saran yarım ay şeklindeki çemberin, Türkiye Cumhuriyeti kısaltması olarak tasarlandığı düşünülmektedir. Bunun dışında ise TOGG kısaltmasının baş harfi olan T harfinin kullanıldığı da, düşünceler arasında yer almaktadır. TOGG açılımı nedir sorusuna yönelik açıklamaların yapıldığı bilinmekte olup, iki seçeneğin de doğru olma olasılığı yüksektir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.