Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Yerli Otomobilin Dizaynı ve Bilinmesi Gerekenler

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8

Yerli Otomobilin Dizaynı ve Bilinmesi Gerekenler​

Olcay Tuncay Karabulut önderliğinde yapılan, yerli otomobilin tasarımı araç meraklılarında büyük bir heyecan uyandırdı. Yerli otomobilin dizaynı hakkında net bir bilgi olmamakla beraber genel hatlarının oldukça geniş olarak tasarlandığı bilgisi verildi. Üstü örtülü bir şekilde fotoğraflarının paylaşıldığı yerli otomobilin dizaynı spor araba formunda yapılmış gibi görünmekte. İnce led farlara sahip olan yerli otomobilin bu farların arasındaki krom materyal ile ön kaputun sportif görünümlü bir hal almasını sağlamakta. Ayrıca tasarımcı Karabulut, otomobilin dizaynında çift taban rayına da yer vermiştir. Yerli otomobilin dizaynı hakkındaki en net bilgi, aracın elektrikli olacağı yönündedir. Buna ek olarak yerli otomobil otonom sürüşe sahip olacak son teknoloji kullanılarak üretilecektir. Alınan bilgiler arasında henüz adı bile bilinmeyen bu yerli otomobilin daha faklı nasıl özellikleri olacağı iç ve dış dizaynında bilinmeyen ya da tahmin edilmemiş olan hangi materyallerin kullanılacağı, elektrik dışında başka bir yakıtla çalışıp çalışmayacağı merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ayrıca bu yerli otomobilin seri üretim için fabrikasının nerelerde konumlandırılacağı da merak konusu olmaktadır. Yeni bir fabrika açılımı demek büyük bir istihdam sağlanacağı anlamına da gelmektedir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.