Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler?

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8
Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler? Otomobil sektörü yaşanılan yüzyılda çok ileri boyutlara taşınmış olup, sürüş keyfi yüksek, şık tasarımlı lüks araç üretimi bütün firmalar tarafından benimsenmiştir. Tüm araç üreticileri, otomobil sürücülerine yüksek verimli araçlar sunmak için birbirinden farklı detaylar ile donatılmış mükemmel araçlar ortaya çıkarmak için yoğun bir rekabet halindedir.

Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler?​

Yerli Araba TOGGİçin Motor Detayları Neler? mera edilen sorulara cevaplar vereceğiz. 2019 yılı itibari ile bu rekabete Türk üreticiler de dâhil olmuş ve TOGG markalı yerli aracı üreterek kısa süre içerisinde tanıtımını yapmışlardır. Tüm dünyada tanıtımı yapılan yerli araç TOGG herkes tarafından çok beğenilip, daha üretime girmeden talep gören bir ürün olarak piyasada yerini almıştır.

TOGG Markasının Mekanik Özellikleri Çevre Dostu

Türkiye otomobil kullanımının en yoğun olduğu ülkelerden biridir. Bu nedenle kendi otomobilini üretmek Türkiye adına önemli bir karar halindedir. TOGG markası adı altında tanıtımı yapılan yerli otomobil, uzun süre sonra Türkiye’de üretilen ilk otomobil olmasına rağmen, üstün teknik özellikleri ile göz dolduruyor. Öneri Yazı: Honda'nın Türkiye'de Fabrikası var mı? TOGG markasının çıkardığı otomobil ve arazi aracının en göze çarpan özelliği elektrikle çalışıyor olmasıdır. Giderek yoğunlaşan insan nüfusu, enerji kaynaklarının azalmasına sebep olmaktadır. Alternatif enerji kaynaklarının en sık ve kolay kullanım sağlayanı elektriktir. Elektriğin araçlarda kullanılması, gelecekte hem daha temiz bir çevre, hem de daha az enerji kullanma rahatlığı vaat eder. Bu durumu göz önüne alan TOGG üreticileri, tüm araçların elektrikli otomobilolarak üretileceğinin duyurusunu yapmıştır. Farklı motor gücüne sahip olarak üretilecek araçlar için, farklı boyutlarda elektrik depoları da üretilecektir.

TOGG da Teknik Özellikler Göz Dolduruyor

Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler? TOGG markası ürettikleri araçların yaşanılan yüzyıla uygun bir şekilde üretileceğini ve kullanıcılarına birçok rahatlığı sunacağını belirtmektedir. TOGG üreticileri, araçları akıllı yazılım uygulamaları ile donatılacak ve akıllı tablet, telefon gibi kişisel ürünler ile senkronize olarak çalışacağını belirtmiştir. Akıllı otomobil kullanımı, birçok kişiye oldukça rahat bir kullanım imkânı sunacaktır. TOGG markası her ülkede kullanıcılarına yetecek kadar servis olanağı sunmayı hedeflemektedir. Herhangi bir arıza söz konusu olduğunda kullanıcılar araçları için servis ve yol yardım desteği talep edebilecekler.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.