Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg’dan Yangın ve Müdahale Eğitimi

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8
Togg’dan Yangın ve Müdahale Eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinden Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg) markasına ziyaret geldi. Togg uzmanları, elektrikli araç yangını ve kazalarında ilk müdahale konulu eğitim vererek Kocaeli Belediye itfaiyecilerine sunum yaptı. Belediyeden yapılan açıklamaya göre Bilişim Vadisi’nde bulunan Togg’dan eğitim daveti geldi. Togg uzmanlarından gelen davete istinaden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Önleme ve Eğitim Şube Müdürlüğü Eğitim Birimi (KOBİTEM) ekipleri Togg’a ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyarette Togg’un alanında uzman yetkilileri tarafından dünyada elektrikli otomobillerin geçmişi anlatıldı. Elektrikli otomobillerde kullanılan teknoloji ve gelişmiş araç güvenlik sistemleri de itfaiye ekiplerine tanıtıldı.


Togg uzmanları, aracın sahip olduğu teknoloji ve kaza anında yapılması gereken durumlar hakkında eğitim verdi. KOBİTEM Birim Amiri ve eğitmenlerinin katıldığı ziyarette olası acil durumlarda neler yapılması gerektiği üzerinde duruldu. Elektrikli araçlara yangın anında nasıl müdahale edileceği ve doğru müdahale teknikleri konusunda uygulamalı eğitim verildi. Togg uzmanlarınca verilen bu eğitimlerde elektrikli otomobillerin yangın durumunda nasıl söndürüleceği gösterildi. Togg uzmanları tarafından itfaiye çalışanlarına verilen bilgiler, elektrikli araç yangını ve kazalarında ilk müdahale konulu eğitimler açısından büyük önem taşıyor. Eğitimin ardından Kocaeli Belediyesi itfaiye eğitmenleri, yerli otomobil Togg’u daha yakından tanıma fırsatı elde etti. Togg aracının simülasyonunu deneme imkanı bulan personel elektrikli araçlara yangın anında nasıl müdahale edilmesi gerektiğini öğrendi.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.