Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg'dan Geleceğin Girişimcilerine Program

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8
Togg'dan Geleceğin Girişimcilerine Program


Yerli elektrikli otomobil Togg hakkındaki gelişmeler yakından takip ediliyor. Bursa’nın Gemlik ilçesine kurulan fabrikada seri üretime bu yıl içinde girmesi beklenen Togg için geri sayım sürüyor. Bunun yanı sıra Bilişim Vadisi’nde de Togg gelişimini destekleyecek projeler hayata geçiriliyor. Togg kapsamında Mobilite Hızlandırma Programı duyuruldu ve genç girişimcilerden büyük ilgi gördü. Togg bünyesinde başlatılan Mobilite Hızlandırma Programı, büyük veri ve blok zinciri gibi en güncel teknolojileri kapsıyor. Bu program sayesinde genç girişimciler siber güvenlik, yapay zeka, oyunlaştırma, hafif malzeme geliştirme, sürdürülebilirlik, akıllı şebeke, enerji çözümleri gibi pek çok konuda uzman isimlerden destek alabiliyor. Genç girişimcilere finansal ve hukuki danışmanlık, proje takip desteği ve ARGE teşvikleri sağlanacak.

Gürcan Karakaş’tan Mobilite Programı Açıklaması


Togg CEO’su Gürcan Karakaş, Bilişim Vadisi’nin bir ürünü olan mobilite hızlandırma programı hakkında önemli açıklamalar yaptı. Karakaş, bu program sayesinde mobilite ekosisteminin gelişeceğini ve proje geliştiren girişimcilere ihtiyaç duydukları yardımı vereceklerini ifade etti: “Programa katılan girişimciler sektör lideri ve alanında uzman eğitmenler tarafından ihtiyaçlarına yönelik eğitimler alacak.” Girişimcilerin ayrıca uzman desteğinden faydalanabileceğini söyleyen Gürcan Karakaş, “Uzman mentör ve danışmanlardan da teknik destek alacaklar. Bu programla birlikte, girişimcilerin hem Togg ekosisteminde yer almasının hem de Bilişim Vadisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na teknolojilerini anlatmalarının önünü açıyoruz. Ayrıca girişimciler, geliştirdikleri ürünlerini ticarileştirme fırsatı da yakalayabilecek. Geleceğin mobilite ekosistemini birlikte şekillendirebileceğimiz girişimcilerle aynı göz hizasında çalışmayı umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.