Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg'a Teşvikler artarsa talep de artar

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8
Teşvikler artarsa talep de artar
Sonrasında sözü teşviklere getiriyor. Türkiye’de sıfır alımlarda destek, KDV ve ÖTV’nin sıfırlanması, ücretsiz otopark, kredi kolaylığı gibi etmenler olursa vatandaşın buna yönelebileceğini söylüyor. Ancak bildiğimiz tarzdaki içten yanmalı motor üreten fabrikaların sayısının ülkemizde çok olması belli çevrelerde ‘elektrikli araçlara çok teşvik verirsek, diğer taraf zarar görür’ şeklinde algılanıyormuş. TEHAD Başkanı buna katılmıyor. Elektrikli araçların ve konvansiyonel üretimin birbirine paralel şekilde desteklenebileceğini, elektrikli araçlarda belli bir seviyeye ulaşıldığında teşviklerin de azaltılabileceğini söylüyor.
Sohbetimizin sonunda TOGG’un tüketicideki elektrikli otomobil algısını nasıl değiştireceği sorusunu da yöneltiyoruz Berkan Bayram’a.
Elbette olumlu katkısı olacak ancak ilk araçlar banttan iner inmez böyle bir değişim pek mümkün değil. Türkiye’de yıllık 750 bin ile 1 milyon arası araç satılıyor. TOGG ilk yıl 9 bin adet üretimi hedefliyor. Haliyle bu üretim yıllık 50 binlere geldiğinde vatandaşın algısının ve talebinin değişiminden söz edebileceğiz” diyerek sözlerini tamamlıyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.