Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg Vatandaşa Ne Zaman Satılacak?

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,345
Çözümler
10
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli
Togg araç modeli satın almak isteyenler söz konusu aracın Türkiye genelinden vatandaşlara ne zaman satılacağını merak ediyor. Buna göre Togg vatandaşa ne zaman satılacak konusunda birçok vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde araştırma yapılıyor. Bu konu hakkında ise ilk resmi açıklama aracın Ceosu olan Mehmet Gürcan Karakaş tarafından yapılmıştır. Karakaş tarafından yapılacak açıklamaya göre tüketicilerin web sayfasından ya da Trumore uygulaması üzerinden katılacakları çekiliş üzerinden aracın ilk ön sipariş sunma haklarına daha pratik bir şekilde sahip olabileceğinin altını çizmiştir. Bu bağlamda Karakaş, ilk siparişlerde bireysel kullanıcılara hitap edeceğini vurgulamıştır. Buna göre ilk siparişlerin 2023 yılı boyunca devam edeceğinin altını çizmiştir.

Togg Araç Modeli 2023 Yılında Toplamda Kaç Adet Üretilecek?​

Yurtdışında yaşayanlar tarafından bile Togg vatandaşa ne zaman satılacak konusu merak ediliyor. Bu kapsamda araç ceosu tarafınsan belirtildiği üzere Togg aracın 2023 yılında toplamda 2 bin adet üzerinden üretilmesi bekleniyor. Başvuruların ciddi boyutlara ulaşmasından sonra Togg araçların üretim potansiyelinin 2023 yılında daha yüksek oranlara çıkartılması bekleniyor. Aracın doğrudan elektrikle çalışması vatandaşların maliyet açısından yüzünün gülmesini sağlıyor. Bu nedenle araç genel müdürü olan Karakaş tarafından vurgulandığı üzere Togg araçların elektrikli olması sürücülerin daha düşük bir maliyete girmesini sağlıyor.

Togg Araçlar Neden Üretildi?​

Togg araçlar birçok nedenler sonucunda üretildi. Bugün başta ABD olmak üzere dünyanın birçok ülkeleri kendilerine özgü elektrikle çalışan yerli ve milli araç modeline sahiptir. Gelişen modern çağla birlikte ülkeler kendilerine özgü elektrikli yerli ve milli araçlara sahip olmak istiyor. Bu bağlamda dünya araç arenasında ön sıralarda yer almayı hedefliyor. Bu bakımdan Türkiye’nin de bu alanda kendisini pratik bir şekilde geliştirmesi gerekiyordu. Bu bağlamda ilk yerli ve milli araç modeli olarak Toggu üretme aşamasına geçildi.

Aracın üretimlerine tek bir merkezden değil, Bursa ve İstanbul gibi devasa büyükşehirler üzerinden gerçekleştirildi. Bu bağlamda diğer dünya araç üretimlerinde olduğu gibi Togg elektrikli olarak üretilmesine geçildi. Tüm bu aşamalar bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde yapıldı. Böylece seri üretimlerine geçilen Togg araç modelinin ülkemiz genelinden hızlı bir şekilde toplu olarak satışa sunulması mümkün hale getirilmiştir. Aracın ilk yerli ve milli araç modeli olması sebebiyle kısa sürede Türkiye milli ekonomisine ciddi anlamda katkılar sunduğunu vurgulayabiliriz.

Togg Araçlar Güvenilir Mi?​

Tabiki, üretimlerinde belirli kalite aşamalarından geçirilen Togg araç modelleri son derece güvenilir araç modelidir. Bu nedenle Togg vatandaşa ne zaman satılacak konusunda aracı satın almak isteyen vatandaşların aracın son derece güvenilir olduğunu belirtebiliriz. Togg araç modelleri yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bu nedenle araç modelini satın alanlar Toggun son derece kaliteli ve güvenilir olduğunun altını çiziyor. Togg araçlar son derece modern iç ve dış dizayna sahiptir. Bu bakımdan aracı incelediğinizde kaliteli tasarım bakımından beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşıladığını fark edebilirsiniz.

Togg Avantajları​

Toggun birçok avantajları olduğunu belirtebiliriz. Bu bakımdan satın aldığınız aracın maksimum düzeyde sürüş keyfi sunacağını bilmelisiniz. Togg araçların avantajları arasında satış fiyatlarının son derece uygun olmasıdır. Bu bakımdan Togg araç için düşündüğünüz gibi yüksek ödeme yapmazsınız. Toggun en önemli avantajları arasında tabiki elektrikle aktif olmasıdır. Bu bakımdan Togg araçlar benzinli veya dizel araçlara oranla daha az düzeyde yakıt harcaması sunacaktır. Böylece paranızın büyük bir bölümünün cebinizde kalmasını sağlayacaktır. Toggun en önemli avantajları arasında elektrikle çalışmasıdır.

Bu bağlamda birçok farklı bölgeler üzerinden elektrikli şarj merkezleri sunmasıdır. Böylece dizel ve benzine oranla daha uzun süreli olarak sürüş keyfi sunmasıdır. Toggun avantajları arasında pek çok farklı renk tonlarından üretilmiş olmasıdır. Böylece vatandaşların renk zevklerine hitap etmesidir. Bu bakımdan ister Gemlik Mavisi,Pamukkale,Erzurum Oltu Taşı siyah renk tonundan Togg araç satın alabilirsiniz.

Togg Araç Kullanımı​

Togg araç karmaşık sistemlere sahip değildir. Bu nedenle satın aldığınız Toggu kolayca kullanabilirsiniz. Aracın modern akşamlara sahip olması şehiriçi ve şehirlerarası üzerinden kolayca kullanılmasını sağlıyor. Togg araçlar sadece elektrikle çalışıyor. Bu bakımdan sizlerin daha pozitif ve canlı bir şekilde sürüş keyfine sahip olmasını sağlar.

Togg Aracı Satın Alanlar​

Togg aracı satın alanlar ise yeni araç modelinden son derece memnun kaldığını dile getirmiştir. Bu bağlamda sürücüler Toggun birçok özellikleri bakımından diğer araç türlerinden farklı olduğu vurgulanmıştır. Toggu aracı satın alanlar aracın ciddi anlamda yakıt tasarrufu sağladığını belirtmiştir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.