Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg Ortaklık Yapısı

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,348
Çözümler
10
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli
Türkiye’nin ilk yerli ve milli arabası olan Togg ortaklık yapısı merak ediliyor. Bu bağlamda birçok platformlar üzerinden eksik veya hatalı bilgiler sunuluyor. Bu durum Togg satın almak isteyen vatandaşlarımızda kafa karışıklığına nede oluyor. Togg modern aracı sektörde özel kılan bazı etkenler söz konusudur. Bu etkenler arasında araç ortaklığında en kaliteli devasa ve kurumsal kimlikli firmaların yer almasıdır.

Böylece Togg satışları güvenli ve çok daha hızlı bir şekilde yapılması planlanıyor. Söz konusu araç modelinde ortaklık yapısı %19 oranında Anadolu Grubu ve BMC,Zorlu,Kök ve Turkcell Grubu ve son olarak %5 ortaklık oranıyla TOBB şirketler grubu yer almıştır. Böylece Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir firmaları ortaklık ve işbirliği üzerinde Togg araç modeli üretimine başlanmıştır. Aracın CEOSU olarak ise Mehmet Gürcan Karakaş aktif bir şekilde görev almıştır.

TOGG Aracı Ne Zaman Satışa Sunulacak?​

TOGG aracı ne zaman satışa sunulacak ve togg ortaklık yapısı konusu en çok merak edilen ayrıntılar listesinde yer alıyor. İlgili araç modelinin 2023 yılında itibaren aktif bir şekilde satışa sunulacağı Ceosu Mehmet Gürcan Karakaş tarafından dile getirilmiştir. Karakaş, TOGGUN 2023 yılı içerisinde toplam olarak 20 bin adet üzerinden üretileceğinin altını çizmiştir. Böylece araç ihtiyacının Türkiye genelinden kusursuz ve hızlı bir şekilde karşılanacağını belirtmiştir.

TOGG Neden Önemlidir?​

TOGG Türkiye adına en önemli projeler arasında yer alır. Aracın ülkemizin ilk yerli ve milli projesi olması Türkiye’nin dünya arenasında liderliğe doğru daha hızlı ve emin adımlarla ilerlemesinde ciddi anlamda rol almıştır. Bugün dünyanın en gelişmiş ülkelerinde dahi yerli ve milli elektrikli araç modellerinin üretimlerine seri bir şekilde adım atılmıştır. Bu duruma örnek olarak Tesla araç modellerini gösterebiliriz. Elon Mask tarafında tasarlanan söz konusu araç modelleriyle birlikte ilgili ülke milli ekonomisine ciddi anlamda katkılar aktarılmıştır. Ülkemiz tarafından buna benzer TOGG devasa yerli ve milli projeye imza atılmıştır.

Bu araç modelinin çok yakın gelecekte global anlamda yoğun olarak satışa sunulacağı CEOSU tarafından belirtilmiştir. Böylece ülkemizin kısa sürede global anlamda marka haline gelmesi sağlanacaktır. Bununla birlikte Togg ortaklık yapısı satışlarıyla Türkiye milli ekonomisine ciddi anlamda katkı sunulabilecektir. Böylece ülkemiz milli ekonomisinin çok daha hızlı bir şekilde büyümesi hedefleniyor. Özet olarak TOGGUN sadece yerli ve milli bir araç olmayıp aynı zamanda Türkiye milli ekonomik gelişiminde bile önemli bir paya sahip olabileceğini vurgulayabiliriz.

TOGG Satın Almak İçin Neler Yapılması Gerekir?​

TOGG satışları henüz Türkiye genelinden yapılmamıştır. Araç modelinin resmi anlamda satışlarına ise önümüzdeki birkaç ay içerisinde geçileceği ilgili birim tarafından aktarılmıştır. Böylece togg ortaklık yapısı sonrasında aracı sadece 60 bin TL ön ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımızın satın alması mümkün hale getirilecektir.

TOGG aracı satın almada yetkili firma tarafından siz değerli vatandaşlarımıza karmaşık düzeyde belgeler aktarılması söz konusu değildir. Sadece söz konusu uygulamaları akıllı telefonunuza indirmeniz ve buradan 60 bin TL ön ödemenizi yaptıktan sonra güncel Togg çekilişine katılmanız yeterlidir. Böylece çekilişte adınızın çıkması durumunda aynı günde aracınıza kavuşabilirsiniz.

Togg Araç Modeli Renkleri​

Toggu özel kılan etkenler arasında kuşkusuz zengin renk seçeneklerine sahip olmasıdır. Bu bakımdan dilediğiniz renk tonunda araca sahip olabilirsiniz. Örneğin, Erzurum meşhur oltu taşı siyah renk tonlu Togg, Bursa Gemlik mavi renk tonlu TOGG, Pamukkale Traverterleri rengi olan Beyaz renk tonundan TOGG,Anadolu Kırmızı renk tonundan Togg araca sahip olabilirsiniz. Aracın zengin renk tonlarından üretilmiş olması müşteri memnuniyeti sağlıyor. Bu bakımdan vatandaşlarımız en sevdiği renk tonundan Togga sahip olabiliyor.

Togg Milli Ve Yerli Bir Proje Mi?​

Tabiki yukarıda vurguladığımız üzere Togg yeni araç modellerimiz Türkiye’nin ilk yerli ve milli araç modelidir. Bu nedenle beklentileri karşılıyor. Projenin yerli ve ilk milli araç projesi olması ülkemiz adına gurur vericidir. Böylece TOGG üzerinden ülkemizin uluslararası araç piyasalarına bile öncülük elde etmesi bekleniyor. Toggun özellikle Tesla araç modellerine rakip gösterilmesi söz konusudur.

Togg 2023 Satış Fiyatları​

Toggu cazibeli kılan en temel etkenler listesinde ise araç satış fiyatlarının gayet makul düzeyde yer almasıdır. Böylece togg ortaklık yapısı yapılan firmalar tarafından söz konusu araç modeli için 2023 yılı boyunca en uygun fiyat listesi sunulmuştur. Böylece 60 bin TL ön ödeme yapan vatandaşlarımız geriye kalan miktarı ise belirli taksitler halinde kolayca ödeyebilecektir. Togg bu bağlamda siz değerli müşterilere ekonomik anlamda büyük avantaj sunacaktır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.