Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

TOGG Ön Sipariş Veren Ülkeler

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,345
Çözümler
10
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli

Türkiye’nin ilk yerli ve milli aracı olan Togg için ilk ön sipariş bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilmişti. Bu süreç sonrasında togg ön sipariş veren ülkeler gittikçe genişlemeye başladı. Bu durumun ana nedenleri arasında TOGGUN yüksek kaliteye sahip olması ve tabiki satış fiyatlarının son derece uygun olmasıdır. Bu bakımdan TOGG ilk ön siparişi Katar ülkesinde geldi. Bu aşama sonrasında ikinci ön sipariş talebi Ukrayna ülkesinin Ankara Büyükelçilik görevini yürütmekle görevli olan Andri Sybha tarafından gelmiştir. TOGG ilk üretim aşaması olan 2022 yılından itibaren özellikle Avrupa, Asya, Orta Doğu ülkeleri üzerinden yoğun olarak araca ilgi duyulduğu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü olan İbrahim Kalın tarafından duyurulmuştur.


TOGG Sipariş Oranları​

Togg sipariş oranları ciddi anlamda yükseldi. Bu bağlamda TOGG ön sipariş veren ülkeler haricinde aracın Türkiye genelinden dahi ciddi anlamda tercih edildiği görülebiliyor. Bu kapsamda ise TOGG sipariş veren kurumlar arasında çeşitli kentlerimizde hizmet sunan belediyeler, valilikler, üniversiteler, esnaf odaları, işadamları ve Türkiye’nin önde gelen ünlü isimlerinin bile söz konusu araca talip olduğu resmi birimler tarafından dile getirilmiştir. TOGG henüz ilk üretiminden itibaren yüksek performans sunmuştur. Bu bağlamda aracın ilk test sürüşleri direk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından şehiriçi mesafe üzerinden gerçekleştirilmiştir. Sonraki aşamalardan itibaren söz konusu yerli ve milli araç modeli Türkiye genelinden test sürüşlerine geçilmiştir.

TOGG Ön Sipariş Veriliyor Mu?​

TOGG satın almak isteyen birçok vatandaşlarımız söz konusudur. Buna göre vatandaşlarımız tarafından TOGG ön sipariş veren ülkeler haricinde söz konusu aracın Türkiye genelinden ön sipariş verilebileceği merak ediliyor. Togg TX10 modeli üzerinden tasarlanmıştır. Bu bağlamda söz konusu yeni araç modeli internet üzerinden,uzaktan bağlantı kurularak, ilgili uygulamaların akıllı telefona indirilerek bile kolayca ön siparişi verilebiliyor. Bununla birlikte TOGG için şuana dek yaklaşık olarak 41 bin adet sipariş verildiği yetkililer tarafından vurgu edilmiştir. Söz konusu rakama bakıldığında araç için ciddi anlamda siparişlerin verildiği fark edilebiliyor. Bu bakımdan TOGGUN global anlamda ön sipariş oranlarının sıradan araç modellerine oranla daha yüksek olduğu gözlemlenebilir.

TOGG Ön Sipariş Şartları​

TESLA araç modellerinden farklı olarak TOGG için katı ön sipariş şartları söz konusu değildir. Bu bakımdan Togg ön sipariş veren ülkeler aracı kolayca satın alabiliyor. TOGGU farklı kılan etkenlerden biri, sadece kurumlara hitap etmemesidir. Bu bakımdan 60 bin TL ön ödeme hazırlayan bireysel vatandaşlarımıza dahi hitap etmesidir.

Bu bakımdan tercihiniz doğrultusunda TOGG resmi satış sitesini ziyaret ederek veyahut TRUMORE adındaki bir uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek bile TOGG ön siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu bağlamda zahmetsiz bir şekilde araca sahip olabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken iki ana kriterse, ilk olarak 60 bin TL ön ödemenizi hazırlamanız ve ikinci kriter olarak güncel TOGG çekilişini telefonunuz üzerinden takip etmektir. Böylece o günkü çekilişte aracın sizlere çıkıp çıkmadığını pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.

TOGG Kimler Satın Alabilir?​

Yukarıda vurguladığımız üzere TOGG araç modelini dileyen tüm resmi ticari kurumlar ve bireysel müşteriler güvenle satın alabilirler. Çünkü togg için herhangi katı satın alma kurallar yoktur. Sadece aracı peşin olarak satın alamayacak düzeyde olanlar 60 bin TL ön ödeme yapması yeterlidir. Geriye kalan ödemeyi ise her ay üretici firma tarafından belirlenen taksit planlamaları üzerinden düzenli bir şekilde yapması yeterlidir. Böylece tercihiniz doğrultusunda aylık taksit ödeyerek TOGGA sahip olabilirsiniz.

Türkiye genelinden birçok bireysel vatandaşlarımız tarafından artık sadece TOGG araç modeli satın alınıyor. Bu devasa proje öncesinde vatandaşlarımız daha çok galericiler üzerinden çeşitli klasik türünden otomobil modelleri satın alıyordu. Üstelik söz konusu araçları daha yüksek fiyatlar üzerinden satın alıyordu. Bu durum tüketicilerimizin ekonomik anlamda dezavantajlı kalmasına neden oluyordu. Tam da TOGG ilk milli ve yerli araç modeliyle vatandaşlarımızın çok daha kolay bir şekilde araç sahibi olması sağlandı. Buna göre artık vatandaşlarımız karmaşık belgelere imza atmadan en basit yöntemler üzerinden TOGG araca hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde sahip olabiliyor.

TOGG Araç İncele​

TOGG aracı satın almada önce aracı detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Böylece togg hakkında çok daha ayrıntılı ve şeffaf bir şekilde temel bilgilere sahip olabilirsiniz. Togg araç modelleri kırmızı, mavi, siyah gibi birçok renk tonlarına sahiptir. Araç kısa ve uzun menzilli olmak üzere toplamda 2 farklı model üzerinden tasarlanmıştır. TOGG araç modeli geniş iç hacmine sahiptir. Böylece sürücü ve yolcuların çok daha konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.