Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

TOGG Ön Sipariş Hakkı Nasıl Kazanılır?

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4

TOGG Ön Sipariş Hakkı Nasıl Kazanılır?

Milli ve yerli otomobil olan Togg büyük bir kitle tarafından sabırsızlık ile bekleniyor. Bu otomobile sahip olmak isteyenler Togg ön sipariş hakkı nasıl kazanılır? Sorusunun cevabını araştırırken, yenil nesil elektrikle aracın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasada olması bekleniyor.

Sosyal medya hesaplarından ve bilgi içerikli haber sitelerinden aracın ön siparişi hakkında bilgi almaya yönelik yapılan araştırmalar kişileri Trumore uygulamasına yönlendirmekte. Kullanıcıların bu uygulamayı kullanarak yeni nesil girişimler arasında bulunan bu araca ön sipariş vermesi sağlanabilmekte. Bunun yanı sıra NFT açık arttırması ve Yeni Lig yarışması gibi seçeneklerde bu araca sahip olmak isteyenler için ön sipariş hakkı sunmakta.
images (3).jpg

Türkiye’nin Otomobil Rüyası Gerçek Oluyor

Dikkat çekici dış tasarımı ve güçlü mekanik yapısının yanı sıra elektrikli araç teknolojisine de sahip olan yerli otomobil Togg’un çok sayıda bekleyeni olduğu için bu araca yönelik Togg ön sipariş hakkı nasıl kazanılır? Soruları da gündemi meşgul etmekte.

Türkiye için 60 yıllık bir rüyanın gerçek olması anlamını taşıyan otomobil, ilk yılında 80 bin adet olarak üretilerek piyasaya sunulacak. Bu araçlardan bir tanesine sahip olmak isteyen kişilerin ön sipariş vererek aracı piyasaya çıktığı ilk yıldan satın almak istemesi yoğun ön sipariş taleplerinin ortaya çıkmasına neden olmakta. Otomobili satın almak isteyen vatandaşların ön sipariş seçeneklerini kullanarak işlemleri gerçekleştirmesi gerekmekte.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.