Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Togg, Hollanda'da satışa çıkacak!

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,348
Çözümler
10
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli
Togg, Hollanda'da satışa çıkacak!.jpg


Togg’un Hollanda’da satışa çıkacağı hem yerel basında hem de yabancı basında büyük yankı uyandırdı. Henüz ülkemizde satışa çıkmamış olan yerli ve doğuştan elektrikli otomobilin Hollanda basınına manşetten giriş yapmış olması, akıllı cihazın farkını bir kere daha ortaya koydu.

Kurulduğu günden bu yana elektrikli otomobil sektörüne olan inovatif yaklaşımı, bir elektrikli otomobil üretiminden çok daha fazlasını amaçlaması ve en nihayetinde son düzlükte yapmış olduğu iş birlikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Togg, son olarak dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2023’te ziyaretçilerin karşısına çıktı. Beyond X konsepti ile baş döndüren ve fuar katılımcılarına eşsiz bir deneyim yaşatan Togg, bu yaklaşımı ile de fuarın dikkat çeken isimlerinden birisi oldu.

Togg’un tasarımının yanı sıra iş birlikleri sayesinde kullanıcıya tam bir akıllı çağda yaşama hissini de yaşatacak olması, sektörde yer alan diğer firmalar tarafından da yakın takip altına alındı. Piyasaya çıkmasına oldukça az bir zaman kala dikkatleri üzerinde toplamaya devam eden ve CES 2023 çıkışı ile de heyecanlandıran Togg, geçtiğimiz günlerde Hollanda basınına da ilk sıradan giriş yaptı. Togg’un üst düzey yönetici Mehmet Gürcan Karakaş ile röportaj yapan Hollandalı AutoWeek dergisi, Karakaş ile paylaşımlarını yayınladı.

Hollanda’da yayın yapan önemli otomobil dergilerinden birisi olan AutoWeek, CEO Karakaş ile yapmış olduğu röportajın detaylarını okurları ile paylaştı. Togg’un ilk yılında iç piyasaya yönelmeyi tercih edeceğini belirten dergi, sonrasında ise pazarın genişleyeceğine dikkat çekti.

Togg Hollanda’da Ne Zaman Satışa Çıkacak?


Togg Hollanda’da Ne Zaman Satışa Çıkacak.jpg


Togg’un Hollanda satış tarihi
de AutoWeek’in Karakaş ile yapmış olduğu röportaj kapsamında yer verdiği bilgilerden birisi oldu. Togg’un iç piyasanın ardından Orta ve Kuzey Avrupa’ya ihraç edileceğini belirten Hollandalı otomobil dergisi, sonrasında ise hedefin Hollanda olduğuna dikkat çekti. Togg’un tahminen 2025 yılında Hollanda’ya ihraç edileceğini belirten otomobil dergisi, böylelikle bir konuya daha Karakaş’ın ağzından açıklık getirmiş oldu.

Togg Rekabeti Kızıştıracak!

Togg’un rekabet ortamı yaratacağı, hatta ilgili ortamı iyice kızıştıracağı Hollandalı AutoWeek tarafından yapılmış olan haber ile bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Yerli ve doğuştan elektrikli otomobilin rakiplerine göre farklı tasarımda ve farklı yazılımda olması ile yakından ilgilenen otomobil dergisi, böylelikle yerli akıllı cihazın yurtdışı pazarında da rüzgar gibi eseceğini düşüncesini doğrulamış oldu.

Togg Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Togg’un satış tarihi, son günlerde sıklık ile sorgulanmaya başlandı. Yeni yıla girilmesi ile birlikte Togg’un satış tarihlerinde değişiklik olup olmadığını merak eden vatandaşlar, firma yetkililerinin açıklamalarını yakın takip altına aldı. Ancak konu ile ilgili bir değişikliğin olmadığı öğrenildi. Şubat ayı itibari ile ön siparişleri kabul etmeye başlayacak olan yerli firma, mart ayının sonunda da Togg’un trafiğe çıkacağını belirtti.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.