Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

TOGG fiyatı için bu iki rakam konuşuluyor!

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8
TOGG fiyatı için bu gün bir gelişme yaşandı. Eskiden 1 milyon liranın üzerinde olacağı konuşuluyordu. Ama geçtiğimiz günlerde ÖTV düzenlenmesi yapıldı. Yapılan bu değişiklikle:

Togg'un da, ÖTV değişikliğinden olumlu etkilenme ihtimali bulunuyor. Düzenlemenin ardından TOGG’un yüzde 10 vergi dilimini aşmayacağı konusu da göz önünde bulundurulduğunda, fiyatın ortalama 700 ila 900 bin TL gibi bir aralıkta yer almasına olası olarak bakılıyor.

Ama elbette henüz kesin bir bilgi bulunmadığı için bu fiyatlar tamamıyla bizlerin tahminlerden ibaret. Ancak sektörde beklenti otomobilin başlangıç paketinin ortalama bu fiyatlardan başlaması yönünde oldu. Yani diğer araba markalarının, kendi modellerine de yaptığı gibi başlangıç paketinin uygun fiyatlı kalması, ama üst paketlerin de fiyatının baya yükselmesi durumunu Togg içinde görebiliriz.Sektör temsilcileri TOGG’un satışa çıktığı dönemde ise aracın piyasaya göre çok ucuz olacağını öne sürüyorlar. Böylece diğer otomobil devlerinin de fiyat indirimine gitmek zorunda kalacağı belirtiliyor. Bu beklentinin gerçekleşmesini bizler de dört gözle bekliyoruz.

Toparlayacak olursak da Togg giriş paketinin 750 bin TL civarında olması, üst paketlerinde 900-950 bin TL olması yönünde tahminler bulunuyor.

Sizce bu aracın fiyatı ne kadar olacak tahminleri alalım.?
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.