Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Mahmut Asmalı : Togg Yorumu

Mert

Moderatör
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
614
Aldığı Beğeni
8

Bursa’nın İhracat Rekoru

Toplantıda söz alan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, kentin Türkiye’de en büyük ikinci ihracatçı olduğunu söyledi. “Bursa bugün tek başına 121 ülkeden fazla ihracat yapıyor. İhracatta 4 dolarlık kilogram başına birim değerine ulaşan ve 8 milyar dolarlık dış ticaret fazlası veren kentimiz, tüm Türkiye'ye ilham kaynağı oluyor” diyen Burkay, toplantıda açıklamalar yaptı. Toplantıya ayrıca meclis üyeleri ve konsey başkanları da katıldı.Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Mahmut Asmalı : Togg Yorumu

Türkiye’de milyonlarca vatandaşın merakla beklediği Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) hakkında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak iş dünyasının önde gelen isimleri de TOGG hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bunlar arasında yer alan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Mahmut Asmalı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği toplantıda konuştu. İş dünyasıyla bir araya gelen Asmalı, TOGG ve üretim tesisi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

"Bursa’nın Hak Ettiği Bir Yatırım"


Bilindiği üzere 2023 yılında yollarda olması beklenen TOGG üretimi için Bursa’nın Gemlik ilçesinde tesis kuruldu. Bursa’nın ülke ihracatında önemli bir yeri olduğunu savunan Mahmut Asmalı, “BTSO'nun projeleri, 8 milyar dolarlık dış ticaret fazlası veren Bursa'nın katma değerli ihracatına katkı sağlıyor. Bursa'da hazırlanan güçlü altyapı, Türkiye'nin otomobili TOGG'un üretimi için Gemlik'in tercih edilmesini sağlamış.” dedi. Bursa’nın kesinlikle TOGG yatırımını hak ettiğini hatırlatan MÜSİAD Başkanı, 11 bin üyeye sahip olduklarını ve yüksek potansiyel taşıdıklarını söyledi. Üyelerin 4 bini 30 yaş altı genç insanlardan oluştuğuna dikkat çeken Asmalı yurt içi ve yurt dışı çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi: “Yurt dışında 71 ülkede 84 irtibat noktasında olan, 60 bin şirket sahibiyle 1 milyon 800 bin istihdam oluşturan en önemli sivil toplum kuruluşlarından biriyiz. MÜSİAD olarak, kalbi, yüreği bu vatan için çarpan, bu memlekete hizmet etmek isteyen herkese kapımız ve gönlümüz açık.”

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mert TOGG Haberleri 0 261

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.