Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Haber Güncel Togg kredi Paketleri

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,348
Çözümler
10
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli
Tesla ve TOGG gibi önemli markaların Türkiye’de elektrikli araçlarını satışa sunması, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından özel bir kredi düzenlemesini beraberinde getirdi. Bu düzenleme, elektrikli araçlar için kredi kullanım tutarlarında belirli alt limitlerin yükseltilmesine ve farklı fiyat aralıklarında çeşitli vade ve kredi oranlarının belirlenmesine olanak sağladı.

İşte avantajlı Togg kredileri​

Yeni düzenlemeyle birlikte, elektrikli araç alıcıları, araçların fatura değerlerine göre aşağıdaki kredi imkanlarından yararlanabilecekler:


  • Fatura değeri 900 bin lira ve altında olan elektrikli araçlar için, 48 ay vadeyle araç bedelinin yüzde 70’ine kadar kredi kullanılabilecek.
  • Fatura değeri 900 bin lira ile 1 milyon 800 bin lira arasında olan elektrikli araçlar için, 36 ay vadeyle araç bedelinin yüzde 50’sine kadar kredi imkanı sunulacak.
  • Fatura değeri 1 milyon 800 bin lira ile 2 milyon 200 bin lira arasında olan elektrikli araçlar için, 24 ay vadeyle araç bedelinin yüzde 30’una kadar kredi alınabilecek.
  • Fatura değeri 2 milyon 200 bin lira ile 2 milyon 800 bin lira arasında olan elektrikli araçlar için, 12 ay vadeyle araç bedelinin yüzde 20’sine kadar kredi verilebilecek.

Togg’un ikinci el satış ilanı gündem olmaya devam ediyor: İnceleme başlatıldı!​

Togg T10X için yayımlanan bir ikinci el satış ilanı, gündemde kalmaya devam ediyor. Resmi kurumlar, meseleye el attı.
Ancak, fatura değeri 2 milyon 800 bin lira üzerinde olan elektrikli araçlar için kredi kullanımı mümkün olmayacak. BDDK’nın getirdiği bu kredi düzenlemesi, yerli elektrikli araç pazarını desteklemek amacıyla atılmış önemli bir adım olarak görülmektedir. Aynı zamanda, bu düzenleme elektrikli araçların daha yaygınlaşmasını ve daha fazla tüketici tarafından tercih edilmesini teşvik etmeyi hedeflemektedir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.