Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

İpucu Elektrikli araç yolda kalırsa ne olur?

Mehmet

Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
11,345
Çözümler
10
Aldığı Beğeni
36
Konum
Kocaeli
Dünya çapında yükselen bir taleple karşılaşılan elektrikli araba piyasasında henüz birçok kişinin cevabını bilmediği sorular bulunmaktadır. Bunların en başında seyir halindeyken ve şarj istasyonlarına uzakken arabanın şarjının bitmesi durumunda ne olacağıdır. Bu sorunun cevabı gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ve yapılan yatırımlarla değişiklik göstermeye başlamış durumdadır. Elektrikli arabaların günümüze kadar gelen serüveninde birçok özelliği gelişim göstermiştir. Özellikle batarya ve enerji sorunuyla ilgili çalışmalar gün geçtikçe bu sorunların çözümüyle ilgili daha kapsamlı sonuçlar doğurmaktadır.

Elektrikli Aracın Şarjı Yolda Biterse Ne Olur? Bu sorunun birçok farklı cevabı bulunmaktadır. İlerleyen dönemlerde böyle bir sorunun bile olmayacağı düşünülmektedir. şarj istasyonu konusunda yapılan çalışmalar her yıl geçen yıla oranla daha fazla artarak devam etmektedir. Elektrikli araçların şarjlarının bitmesi durumunda devreye şarj araçları girmektedir. Talep üzerine ilgili noktaya giden şarj araçları, yaklaşık 20 – 30 dakika içerisinde aracın enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Elektrikli araçlara olan talebin artması, bu alanda yapılan yatırımların önünü açmaktadır. Elektrikli araç şarj istasyonlarının artması ile birlikte yolda kalma gibi sorunlar tamamıyla ortadan kalkacaktır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.