Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

Burdur türkiye yardım sevenler ortaokulu yol tarifi

Mehmet

Admin
Aldığı Beğeni
36
Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, Burdur, Türkiye’de bulunan bir okuldur. Bu okul, elverişli konumuyla dikkat çekmektedir. Ulaşım kolaylığı sağlayan çeşitli ulaşım araçlarıyla rahatlıkla ulaşılabilir bir noktada bulunmaktadır. Burada okulu ziyaret etmek isteyenler için en uygun rota ve yol tarifi için ise farklı ulaşım araçlarının kullanılması mümkündür. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na nasıl gidileceği konusunda daha detaylı bilgi almak ve en uygun rota hakkında bilgi edinmek için okumanıza devam edin.
Nerede bulunuyor Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, Burdur ilinde bulunan bir okuldur. Yardım Sevenler isimli dernek tarafından kurulmuş olan bu ortaokul, dezavantajlı bölgelerdeki çocuklara eğitim imkanı sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Okul, Burdur’un hangi ilçesinde yer almaktadır?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, Burdur ilinin Merkez ilçesine bağlı olan Yeşilova ilçesinde yer almaktadır. Yeşilova ilçesi, Burdur il merkezine 30 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. İlçenin merkezi, yeşillikler içerisinde sakin bir bölgede konumlanmış olan okula ulaşım oldukça kolaydır.

Okula ulaşımı kolaylaştıran faktörler arasında Yeşilova ilçesinin merkezi konumu bulunmaktadır. İlçe, Burdur il merkezine olan yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca Burdur ilinin diğer ilçelerine de kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Bu da okulun farklı bölgelerden gelen öğrencilere ve velilere ulaşım açısından avantajlı bir konumda olduğunu göstermektedir.
  • Yeşilova ilçesindeki Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na nasıl gidilir?
  • Burdur il merkezinden Yeşilova ilçesine ulaşım sağlamak için hangi ulaşım araçları kullanılabilir?
  • Okulun bulunduğu Yeşilova ilçesindeki ulaşım olanakları nelerdir?
  • Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’nu ziyaret etmek isteyenler için en uygun rota hangisidir?
Ulaşım AraçlarıYol Tarifi
Otobüs Burdur il merkezindeki otogardan Yeşilova’ya düzenli olarak seferler bulunmaktadır. Otobüsle seyahat ederek okula ulaşım sağlanabilir.
Tren Burdur il merkezinde bulunan tren istasyonundan Yeşilova’ya hareket eden tren seferleri mevcuttur. Trenle seyahat ederek okula kolaylıkla varılabilir.
Araç Kiralama Burdur il merkezinde araç kiralama hizmeti veren firmalardan araç kiralayarak Yeşilova ilçesine gidebilirsiniz. İlçede navigasyon cihazı kullanarak okula yönlenebilirsiniz.
Ulaşım kolay mı Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, Burdur ilinde bulunan bir okuldur. Okula ulaşım konusunda ise çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Hem öğrencilerin hem de velilerin ulaşımını kolaylaştırmak için farklı ulaşım araçları kullanılabilir.

Liste halinde bu ulaşım araçlarını sıralayacak olursak:
  • Otomobil: Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, şehir merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Bu nedenle öğrenci ve veliler araçlarını kullanarak okula rahatlıkla ulaşabilirler.
  • Toplu Taşıma: Şehir içi otobüs ve dolmuş hatları okulun yakınından geçmektedir. Bu nedenle öğrenciler ve veliler toplu taşıma araçlarını kullanarak okula kolaylıkla ulaşabilirler.
  • Bisiklet: Okul çevresinde bisiklet yolları ve park alanları bulunmaktadır. Öğrenciler, bisiklet kullanarak okula sağlıklı ve çevreci bir şekilde ulaşabilirler.

Bu ulaşım seçenekleri sayesinde Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na ulaşmak oldukça kolaydır. Öğrenci ve veliler, tercih ettikleri ulaşım aracını kullanarak okula rahatlıkla gelebilirler.
Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na nasıl gidilir?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, Burdur’da bulunan bir okuldur. Pek çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Fakat okula nasıl gidilir? İşte size yol tarifi için kullanabileceğiniz ulaşım araçları:
  • Otobüs: Burdur’da pek çok otobüs hattı bulunmaktadır. Bu hatlardan birini kullanarak okula rahatlıkla ulaşabilirsiniz. En yakın otobüs durağına giderek, okulun bulunduğu bölgeye yönelik bir otobüse binmeli ve inmelisiniz.
  • Taksi: Eğer daha hızlı ve konforlu bir yolculuk istiyorsanız, taksi tercih edebilirsiniz. Taksiyle okula gitmek, kolay ve hızlı bir seçenek olabilir. Aynı zamanda taksiye binerek, okulun tam önüne kadar gidebilirsiniz.
  • Özel Araç: Kendi aracınız varsa, okula kendi aracınızla gitmek en kolay seçenek olabilir. Okulun bulunduğu bölgeye giden yol tabelalarını takip ederek, okula kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Ulaşım AracıYolculuk SüresiÜcret
Otobüs 20 dakika 2 TL
Taksi 10 dakika 15 TL
Özel Araç 5 dakika Yakıt masrafı

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na ulaşmak oldukça kolaydır. Otobüs, taksi veya kendi aracınızı kullanarak okula rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ulaşım araçlarının yanı sıra, yol tarifi için akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz navigasyon uygulamaları da bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde en hızlı ve en uygun rota üzerinden okula kolayca gidebilirsiniz. Burdur’da yapılan harita düzenlemeleri sayesinde de okulun bulunduğu bölgeye yol tarifi oldukça net bir şekilde verilebilmektedir. Siz de Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’nu ziyaret etmek isterseniz, bu yöntemleri kullanarak kolaylıkla okula ulaşabilirsiniz.
Yol tarifi için hangi ulaşım araçları kullanılabilir?

Yol tarifi alırken kullanılabilecek çeşitli ulaşım araçları mevcuttur. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na gitmek isteyenler için bazı öneriler sunabiliriz.

İlk olarak, toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Burdur’da otobüs ve dolmuş gibi ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Şehir içi otobüslerle rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, dolmuşlar da farklı güzergahlarda hizmet vermektedir.

Bununla birlikte, özel araç kullanmak isteyenler için de alternatifler mevcuttur. Eğer kendi aracınız varsa, navigasyon cihazınızı kullanarak rahatlıkla okula ulaşabilirsiniz. Ayrıca, taksi hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Taksi çağırarak Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na kolayca ulaşabilirsiniz.

Son olarak, bisiklet veya yürüyüş gibi alternatif ulaşım yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Eğer yakın bir bölgede yaşıyorsanız, bisikletle veya yürüyerek okula ulaşmak sağlıklı bir seçenek olabilir. Ayrıca, bu yöntemlerle doğaya ve çevreye de katkıda bulunmuş olursunuz.

Yol tarifi için kullanılabilecek çeşitli ulaşım araçları bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz ulaşım yöntemiyle Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Toplu taşıma araçları (otobüs, dolmuş)
  • Özel araç (otomobil, navigasyon)
  • Taksi hizmetleri
  • Bisiklet veya yürüyüş
Ulaşım AracıAvantajlarıDezavantajları
Toplu Taşıma Araçları – Ekonomiktir- çevre dostudur – Kalabalık olabilir- Program sınırlamaları
Özel Araç – Hızlıdır- Rahatlık sağlar – Park sorunu olabilir- Yakıt masrafı
Taksi Hizmetleri – Hızlı ve kolaydır- Navigasyon hizmeti – Ücretli hizmet- Trafik sıkışıklığı
Bisiklet veya Yürüyüş – Sağlıklıdır- çevrecidir – Mesafe sınırlaması- Hava koşulları
Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’nu ziyaret etmek için en uygun rota

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, Burdur’da bulunan bir ortaokuldur. Bu okul, yardımsever insanlar tarafından desteklenen ve öğrencilere eğitim imkanı sağlayan bir kurumdur. Burdur’un merkezinde yer alan okul, ziyaretçilerine kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na ulaşım oldukça kolaydır. Özellikle şehir merkezine yakın olması, toplu taşıma araçları ile ulaşımı oldukça pratik hale getirmektedir. Buraya gitmek isteyenler, otobüs veya minibüs gibi toplu taşıma araçlarını tercih edebilirler.

Ayrıca, Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na araçla ulaşım da mümkündür. Bu durumda navigasyon cihazları veya haritalardan yardım alarak okula kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okul çevresinde park yerleri bulunmaktadır, bu yüzden araçla gelenler için park sorunu büyük bir sorun teşkil etmemektedir.
  • Toplu taşıma araçları: Otobüs, minibüs
  • Araçla ulaşım: Navigasyon cihazları kullanarak
  • Park: Okul çevresinde park yerleri mevcuttur
Toplu Taşıma AraçlarıAraçla UlaşımPark
Otobüs Navigasyon cihazları kullanarak Okul çevresinde park yerleri mevcuttur
Minibüs – –
Sık Sorulan Sorular

1. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu nerede bulunuyor?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu, Burdur ilinde bulunmaktadır.

2. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na ulaşım kolay mı?

Evet, Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na ulaşım oldukça kolaydır.

3. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na nasıl gidilir?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na gitmek için çeşitli ulaşım araçları kullanabilirsiniz.

4. Yol tarifi için hangi ulaşım araçları kullanılabilir?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’na ulaşmak için otobüs, taksi veya özel araç gibi ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

5. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’nu ziyaret etmek için en uygun rota nedir?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu’nu ziyaret etmek için en uygun rota, önceki bilgileri kullanarak tercih ettiğiniz ulaşım aracına göre belirlenebilir.

6. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu çevresinde ne gibi olanaklar bulunuyor?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu çevresinde çeşitli alışveriş merkezleri, restoranlar, parklar ve spor alanları bulunmaktadır.

7. Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu hakkında daha fazla bilgi nereden alabilirim?

Burdur Türkiye Yardım Sevenler Ortaokulu hakkında daha fazla bilgi için okulun resmi web sitesini veya sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler