Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

ankara togg deneyim merkezi

Mehmet

Admin
Aldığı Beğeni
36
ANKARA TOGG Deneyim Merkezi Nedir?

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi, Türkiye’nin yerli elektrikli otomobil markası olan TOGG tarafından kurulan bir tesistir. Bu merkez, otomobil tutkunlarına ve teknoloji meraklılarına otomobil üretimi ve geleceğin sürdürülebilir ulaşım teknolojileri hakkında farklı deneyimler sunmayı amaçlamaktadır. Bu merkezde, TOGG’un üretim süreci, teknolojik yenilikler ve otonom sürüş gibi ileri teknolojiler hakkında bilgi edinebilir, simülasyonlarla gerçek sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi, içerisinde bulunan interaktif sergiler ve deneyim alanlarıyla ziyaretçilere eşsiz bir tecrübe sunmaktadır. TOGG’un sürdürülebilirlik vizyonu ve çevre dostu üretim süreci hakkında bilgilendirici sunumlar yapılmaktadır. Ayrıca, elektrikli araç teknolojisinin gücü ve gelecekteki trendleri ile ilgili bilgi edinmek için eğitim programlarına katılabilirsiniz.

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi, ziyaretçilere kapılarını açan bir fabrika turu seçeneği de sunmaktadır. Burada, TOGG’un üretim tesislerini ziyaret ederek otomobil üretim sürecine tanıklık edebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan üretim hatları, robot teknolojileri ve ileri teknoloji kullanılan ekipmanlar hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca, TOGG’un öncelik verdiği sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konularında yapılan çalışmaları görme imkanına sahipsiniz.
TOGG Otomobilleri Hakkında Bilgi Edinin

TOGG otomobilleri, Türkiye’nin yerli ve milli elektrikli otomobil markasıdır. TOGG, Türkiye’nin otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmek, teknolojik ilerlemeyi desteklemek ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek amacıyla kurulmuştur. Bu otomobiller, yüksek performans, yenilikçi teknoloji ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çekmektedir.

TOGG otomobilleri, tamamen elektrikli motorlarla çalışan ve sıfır emisyon salınımı gerçekleştiren araçlardır. Bu özellikleri sayesinde çevre dostu bir ulaşım seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda elektrikli motorlar, geleneksel içten yanmalı motorlara göre daha sessiz, daha az titreşimli ve daha düşük işletme maliyetine sahiptir.

TOGG otomobilleri, ileri teknolojilerle donatılmış olup birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin, otonom sürüş teknolojisi sayesinde araç, kendi kendine yol alabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca, güncellemelerle sürekli olarak geliştirilebilen ve akıllı navigasyon sistemine sahip olan TOGG otomobilleri, sürücüye konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmaktadır.
  • Yüksek performanslı elektrik motorları
  • Sıfır emisyon salınımı
  • çevre dostu ulaşım seçeneği
  • Otonom sürüş teknolojisi
  • Akıllı navigasyon sistemi
ModelMenzilHızlanma
TOGG C-SUV 400 km 0-100 km/s hızlanma: 7.6 saniye
TOGG B-SUV 300 km 0-100 km/s hızlanma: 7.5 saniye
TOGG Sedan 500 km 0-100 km/s hızlanma: 6.7 saniye
Elektrikli Araç Teknolojisini Deneyimleyin

Elektrikli Araç Teknolojisi, günümüzün en popüler ve geleceğin en umut veren endüstrilerinden biridir. Geleneksel benzinli ve dizel araçlara kıyasla daha çevre dostu ve enerji verimlisi olan elektrikli araçlar, sürüş deneyimini tamamen değiştirmektedir. Bu yazıda, elektrikli araç teknolojisinin nasıl deneyimlenebileceğini ve bu alanda yapılan yenilikleri keşfedeceğiz.

Elektrikli Araç Teknolojisinin Deneyimlenmesi

Sürüş Deneyimi: Elektrikli araçları deneyimlemenin en iyi yolu, bir tane denemektir. Elektrikli araç kiralama şirketlerinden veya çeşitli etkinlikler ve fuarlar kapsamında sunulan test sürüşlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece, elektrikli araçların sessiz ve seri hızlanma özelliklerini, kontrol düğmelerini ve diğer teknolojik özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

EduPlay: Elektrikli araç teknolojisini deneyimlemenin bir başka yolu, EduPlay adı verilen eğitici oyun platformlarıdır. Bu platformlar, kullanıcıların elektrikli araçların iç yapısını ve çalışma prensiplerini interaktif bir şekilde öğrenmelerini sağlar. Elektrikli araç parçalarını bir araya getirerek bir model araç oluşturabilir ve ardından bu aracı sanal bir sürüşe çıkarabilirsiniz.

Elektrikli Araç Teknolojisindeki Yenilikler:

Otonom Sürüş: Elektrikli araç teknolojisi, otonom sürüş konusunda da büyük bir gelecek vaat etmektedir. Gelişmiş yapay zeka, radar ve sensör sistemleri ile donatılan elektrikli araçlar, insan müdahalesi olmadan otomatik olarak hareket edebilme yeteneğine sahip olacaktır. Bu da daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunacaktır.

Batarya Teknolojisi: Elektrikli araçların en önemli bileşeni olan batarya teknolojisi, gün geçtikçe gelişmektedir. Daha uzun menzil sunan, daha hızlı şarj olan ve daha hafif olan batarya teknolojileri, elektrikli araçların yaygınlaşmasını hızlandırmaktadır. Bu sayede, elektrikli araçları deneyimleme ve kullanma imkanı da artmaktadır.

Sonuç olarak, elektrikli araç teknolojisini deneyimlemek, günümüz dünyasında ve gelecekte hayati bir öneme sahiptir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir ulaşım seçeneği olan elektrikli araçlar, hızla gelişen teknoloji ve yeniliklerle geleceğe yön vermeye devam edecektir. Siz de elektrikli araç teknolojisini deneyimleyerek, bu heyecan verici dönüşümün bir parçası olabilirsiniz.
Simülasyonlarla Gerçek Sürüş Deneyimi Yaşayın

Elektrikli araçlar giderek yaygınlaşmaya başladıkça, sürücüler bu yeni teknolojiye uyum sağlama ihtiyacı duyuyorlar. Ancak, araç kullanma deneyimi herkes için farklı olabilir ve bazı sürücüler için bu yeni teknolojiyi denemek cesaret isteyebilir. Simülasyonlarla gerçek sürüş deneyimi sunan Ankara TOGG Deneyim Merkezi, bu sorunu çözmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Simülasyonlar, gerçek dünya deneyimini taklit eden ve kullanıcıya farklı sürüş koşullarını deneyimleme imkanı veren interaktif araçlardır. Ankara TOGG Deneyim Merkezi’nde bulunan simülasyonlar, kullanıcıları farklı şehir içi ve şehir dışı sürüş senaryolarıyla karşı karşıya getiriyor. Bu sayede kullanıcılar, elektrikli araç teknolojisine uyum sağlamak için gereken becerileri geliştirebiliyorlar.

Simülasyonlarla gerçek sürüş deneyimi yaşayan sürücüler, elektrikli araçların günlük hayatta nasıl kullanıldığını öğrenme fırsatına sahip oluyorlar. Bunun yanı sıra, farklı hava koşullarında araç kullanmanın zorluklarını deneyimleyerek, güvenli sürüş tekniklerini öğreniyorlar. Ankara TOGG Deneyim Merkezi’ndeki simülasyonlar, kullanıcıları gerçek dünya senaryolarına hazırlamak için tasarlanmıştır ve gerçek bir sürüş deneyimine en yakın hissiyatı sunar.
Geleceğin Otomobil Fabrikasını Keşfedin

Merhaba otomobil tutkunları! Bugünkü blog yazımızda sizlere Türkiye’nin gururu olan ANKARA TOGG’un geleceğin otomobil fabrikasını keşfetme fırsatından bahsedeceğiz. ANKARA TOGG, Türkiye’nin ilk yerli ve elektrikli otomobil markası olma özelliğine sahiptir. Bu yazıda, ANKARA TOGG Deneyim Merkezi aracılığıyla otomobil üretim sürecine dair önemli detaylarla birlikte size unutulmaz bir deneyim sunacağız.

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi, otomobil üretim teknolojilerine ışık tutan, ziyaretçilere ileri teknolojiyle donatılmış çalışma alanları sunan bir merkezdir. Bu merkez aracılığıyla, geleceğin otomobillerinin nasıl üretildiğini, elektrikli araç teknolojisinin nasıl kullanıldığını ve simülasyonlarla gerçek sürüş deneyiminin nasıl yaşandığını deneyimleme fırsatı elde edebilirsiniz.
  • Otomobil Üretim Süreci: ANKARA TOGG Deneyim Merkezi’nde size otomobil üretim sürecinin ayrıntılarını gösteren interaktif bir tur sunulmaktadır. İzleyicilere, parça üretiminden montaj hatlarına, boyama işlemine kadar tüm aşamaları deneyimlemenin heyecanını yaşama imkanı sunulmaktadır.
  • Elektrikli Araç Teknolojisi: ANKARA TOGG’un vizyonunu destekleyen elektrikli araç teknolojisi, merkezde yer alan özel bir bölümde sunulmaktadır. Bu bölümde, elektrikli motor çalışma prensiplerini, şarj sistemlerini ve enerji verimliliği konularını keşfedebilirsiniz.
  • Simülasyonlarla Gerçek Sürüş Deneyimi: ANKARA TOGG Deneyim Merkezi’nde gerçek sürüş deneyimini simüle ederek yaşayabilirsiniz. Bu simülasyonlar sayesinde ANKARA TOGG’un üreteceği otomobillerin yol tutuşunu, hızlanma özelliklerini ve konforunu test edebilirsiniz.
TakvimZiyaret Saatleri
Pazartesi 10:00 – 17:00
Salı 10:00 – 17:00
çarşamba 10:00 – 17:00
Perşembe 10:00 – 17:00
Cuma 10:00 – 17:00
Cumartesi KAPALI
Pazar 10:00 – 17:00
TOGG’un Sürdürülebilirlik Vizyonunu Keşfedin

TOGG, Türkiye’nin yerli ve milli otomobili olma özelliğiyle dikkat çeken bir otomobil üreticisidir. Şirketin sürdürülebilirlik vizyonu, çevreye duyarlılık ve kaynak verimliliği üzerine odaklanmaktadır.

TOGG’un sürdürülebilirlik vizyonu, işletme faaliyetlerinin çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden sürdürülmesine odaklanmaktadır. Şirket, üretim süreçlerinde yenilikçi çözümler kullanarak enerji tüketimini ve karbon emisyonunu minimize etmeyi hedeflemektedir. Bunun yanı sıra, geri dönüşüm ve atık yönetimi gibi sürdürülebilir uygulamaları da benimsemektedir.

TOGG’un sürdürülebilirlik vizyonu, uluslararası standartlara uygun şekilde üretim yapmak ve çevreye duyarlı bir tedarik zinciri oluşturmak üzerine de odaklanmaktadır. Şirket, çevre dostu malzemeler kullanarak otomobillerin üretiminde sürdürülebilirlik ilkesini benimsemektedir. Ayrıca, tedarikçi işbirliği ve eğitim programlarıyla temiz enerji ve çevreci uygulamaların yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
  • TOGG’un sürdürülebilirlik vizyonu:
  • Enerji tüketimini ve karbon emisyonunu minimize etmek
  • Geri dönüşüm ve atık yönetimi uygulamaları
  • Uluslararası standartlara uygun üretim yapmak
  • çevre dostu malzemeler kullanmak
  • Tedarik zincirinde çevre dostu uygulamaların yaygınlaşmasına katkıda bulunmak
Sürdürülebilirlik HedefleriUygulamalar
Enerji Verimliliği Yenilikçi üretim süreçleri
Karbon Ayak İzi Azaltma Elektrikli araç teknolojisi
Geri Dönüşüm Malzeme geri dönüşümü ve atık yönetimi
ANKARA TOGG Deneyim Merkezi Ziyaret Bilgileri

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi Nedir?

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi, Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobil markası olan TOGG’un deneyim ve keşif merkezidir. Bu merkez, ziyaretçilere TOGG’un sürdürülebilirlik vizyonunu, otomobil üretimi sürecini, elektrikli araç teknolojilerini ve geleceğin otomobil fabrikasını keşfetme imkanı sunmaktadır. Ankara’da bulunan bu merkez, tüm otomobil tutkunlarına unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

TOGG Otomobilleri Hakkında Bilgi Edinin

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi’ni ziyaret edenler, TOGG otomobilleri hakkında detaylı bilgi edinebilir. TOGG, Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobil markası olarak üretilen elektrikli otomobilleriyle dikkat çekmektedir. Ziyaretçiler, TOGG otomobillerinin teknik özelliklerini, tasarımını ve performansını inceleyerek, yerli otomobil üretimindeki gelişmeleri yakından takip edebilirler. TOGG otomobilleri, sürdürülebilirlik ve yenilikçilik konularında ileriye dönük bir vizyona sahiptir.

Elektrikli Araç Teknolojisini Deneyimleyin

ANKARA TOGG Deneyim Merkezi ziyaretçilerine elektrikli araç teknolojisini deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Elektrikli araçlar, çevre dostu ve sürdürülebilir bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Merkezde yer alan simülasyonlar ve etkileşimli deneyimler sayesinde ziyaretçiler, elektrikli araçların çevreye olan etkisini, şarj sürelerini ve günlük kullanımlarını daha iyi anlayabilirler. Bu deneyim, geleceğin ulaşım teknolojilerine dair bilinçlenmeyi ve farkındalığı artırmayı amaçlamaktadır.
Sık Sorulan Sorular

TOGG Deneyim Merkezi nedir?

TOGG Deneyim Merkezi, Türkiye’nin yerli otomobil markası olan TOGG’un teknolojisini ve vizyonunu tanıtmak amacıyla kurulan bir merkezdir. Burada ziyaretçiler TOGG otomobilleri hakkında bilgi edinebilir ve elektrikli araç teknolojisini deneyimleyebilirler.

TOGG otomobilleri hakkında bilgi nasıl edinebilirim?

TOGG Deneyim Merkezi’ni ziyaret ederek TOGG otomobilleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca resmi TOGG internet sitesi ve yetkili bayilerden de TOGG otomobilleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

TOGG Deneyim Merkezi’nde simülasyonlarla gerçek sürüş deneyimi yaşayabilir miyim?

Evet, TOGG Deneyim Merkezi’nde simülasyonlar yardımıyla gerçek sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu simülasyonlar sayesinde TOGG otomobillerini test etme ve kullanma hissini deneyimleyebilirsiniz.

Geleceğin otomobil fabrikasını keşfetmek için nereye gidebilirim?

Geleceğin otomobil fabrikasını keşfetmek için TOGG Deneyim Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Burada TOGG’un sürdürülebilir ve teknoloji odaklı üretim sürecini yakından görebilir, fabrika tesislerini gezebilirsiniz.

TOGG’un sürdürülebilirlik vizyonu nedir?

TOGG, sürdürülebilir bir otomobil markası olma vizyonuna sahiptir. TOGG otomobilleri elektrikli olup çevreye duyarlıdır. Ayrıca üretim sürecinde çevre dostu malzemeler kullanılır ve enerji tasarrufu sağlanır.

TOGG Deneyim Merkezi’ni ziyaret etmek için neler yapmam gerekiyor?

TOGG Deneyim Merkezi’ni ziyaret etmek için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Resmi TOGG internet sitesi veya telefon aracılığıyla rezervasyon yapabilirsiniz. Merkezin açık olduğu gün ve saatleri de bu şekilde öğrenebilirsiniz.

TOGG Deneyim Merkezi’nde gezilecek yerler nelerdir?

TOGG Deneyim Merkezi’nde gezilecek yerler arasında TOGG otomobillerinin sergilendiği bölümler, üretim bantları, teknoloji odaklı interaktif alanlar ve simülasyon stüdyoları bulunmaktadır. Ayrıca TOGG otomobillerinin test sürüşlerinin yapıldığı özel bir alana da sahiptir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler